​7 důvodů proč není ​Revolut ​​jen

další karta. ​A 300 Kč jako dárek

​​Revolut používám už rok. A mám k tomu dobré důvody.

​​Apka Revolut je zahraniční bankovní ​účet v mobilu. ​​V češtině a pořád po ruce.

Revolut vážně není jen další "platební karta". Je to hlavně neuvěřitelně jednoduchý bankovní účet, který má čím dál více funkcí a je úplně zdarma. Když si ho teď (do ​6. října 2019) vyzkoušíte, dostanete navíc 300 Kč do začátku jako dárek.  

Je to jednoduchý, registrujte se, ověřte online svoji totožnost (je to pořád banka), vložte minimální vklad 300 Kč (ten můžete kdykoli utratit nebo převést zpět) a požádejte o kartu. Jakmile kartou poprvé zaplatíte, připíše se Vám na účet dalších 300 Kč.

1.

Virtuální karta je nej​lepší způsob, jak nakupovat přes internet. Založ​íte si novou - může​te jich mít až pět - a hned může​te platit. Když ji zrovna nepoužívá​te, zamkne​te ji a žádné nechtěné peníze ​Vám neodejdou. A kdyby ji chtěl někdo zneužít, smažete ji a zřídíte si novou. Tohle je ​pravá bezpečnost ​při placení.

2.

​Výběry z bankomatů jsou zdarma. Kdekoli. ​Revolut nerozlišuje, kde se nacházíte. Výběry z bankomatů jsou prostě zdarma. V zahraničí je tohle prostě super. Místní peníze dostanete s aktuálním kurzem a bez poplatku. Sbohem směnárny.​​​

​3.

​Bankovní převody bez poplatků​ jsou ​​​​​​skvělá věc. V Česku zvlášť, když platíte do zahraničí. ​To vám může zpříjemnit život a zachránit pěkných pár korun. Stačí, když máte platit třeba na Slovensko.

​4.

​Na cestovní pojištění už nemusíte myslet. ​Tuhle funkci mám osobně moc rád. Když cestujete tak rádi, jako já, měli byste před každou cestou řešit cestovní pojištění. S Revolutem už ale nemusíte. Překročím hranice a pojištění se samo zapne. Vrátím se a zase se vypne. To je prostě nepřekonatelný. A za super cenu za den.​​​

​5.

​Neustálý přehled o všech pohybech. ​Revolut už mi zachránil peníze, když ​mi byla naúčtována špatná částka. Aplikace totiž hned upozorní, že jste platili a kolik to bylo. Skvělá okamžitá kontrola. ​A v přehledech pak vidíte nejen kolik jste utráceli, ale také za co.​​​

​​6.

​​Účty v různých měnách. A zdarma.​ Nevěříte koruně nebo platíte ​​​či přijímáte zahraniční platby. Tak si zřiďte účet v jiné měně. Jako vždy je to zdarma, stejně jako převádění peněz mezi těmito účty. S Revolutem jde jednoduše všechno.

​7.

​Automatické prasátko​ je super spořící funkce pro ty, co neumí spořit. Prostě se každá platba, kterou zaplatíte zaokrouhlí a ta zaokrouhlená částka se uloží "do prasátka". Takže spoříte a ani o tom nevíte. A můžete si taky nastavit cílovou částku.​​​

Revolut má spoustu skvělých funkcí a já jsem vybral jenom některé, které se mi opravu líbí. Abyste zjistili, co se bude líbit Vám, chce to Revolut vyzkoušet. Takže s chutí do toho. A nezapomeňte si vybrat svých 300 Kč. Šanci máte do ​6. října 2019.

​Vyzkoušejte ji a ​dostane​te 300 korun

​​Vyzkoušejte ​bezplatně Revolut a nejen, že první fyzickou platební kartu ​má​te ​zcela zdarma, ale přes můj odkaz ​navíc dostane​te 300 korun. Stačí s ​novou kartou poprvé zaplatit.

Pozor, nabídka platí jen do ​6. října 2019!

Nabídka platí ještě

11
Days
09
Hours
13
Minutes
56
Seconds

​100% záruka spokojenosti. ​Neriskujete ani korunu.

​Revolut je stabilní finanční společnost plně kontrolovaná bankovním dohledem. Prvotní vklad 300 Kč (může se lišit podle měny), který je potřeba pro aktivaci karty, ​je stále Váš, takže jej můžete libovolně utratit nebo převést zpět. 300 Kč (~11,5 € dle aktuálního kurzu) za vyzkoušení dostanete ihned po první platbě kartou Revolut. Vyzkoušení účtu a platební karty Revolut Vás nebude stát vůbec nic.

​Jak získat dárek 300 Kč

1. ​Klikněte na tlačítko

​Klikněte ​na tlačítko ​Chci vyzkoušet Revolut​ nebo přejděte dál pomocí tohoto odkazu.

2. ​Vyplňte své telefonní číslo

​​Na další stránce, která je na serveru společnosti Revolut, vyplňte namísto Phone number​ své telefonní číslo. Stránka je v angličtině​, ale samotná aplikace je plně přeložená do češtiny.

3. ​Vyzvedněte si dárek

​​Klikněte na ​Claim your gift​. ​Jednoduchý návod, jak získat svoji kartu Revolut jsem pro Vás připravil zde.​​​​​​​​​

​VYZVEDN​ĚTE SI SVÝCH 300 KORUN

​A vyzkoušejte finance, které ​Vás budou poprvé v životě bavit.